Naar Zeeland voor nieuwe energie
Datum: Juni 2025
Opdracht: Organiseren van twee meerdaagse teamuitjes aan de Zeeuwse kust – één voor een advocatenkantoor, één voor een consultancybureau.
Doel: Verbinding en energie creëren binnen teams door middel van sport, ontspanning en buiten zijn.
In juni trokken we met twee teams richting Zeeland: een advocatenkantoor en een consultancybureau, elk met hun eigen dynamiek en wensen. Het ene team zocht verdieping en ontspanning, het andere avontuur en actie.
Voor beide groepen stelden we een uniek programma samen: van beach games en borrels in de avondzon tot een intensieve BEAT Challenge waarin samenwerken centraal stond. We fietsten door de duinen, doken de geschiedenis van Zeeland in en sloten af met feest, gesprekken en frisse zeelucht.
Twee weekenden waarin mensen uit hun werkomgeving stapten, elkaar op een andere manier leerden kennen en met nieuwe energie terugkeerden naar kantoor. Precies waar we het bij BEAT voor doen.